STONE ISLAND
C.P. COPMANY
CAV EMPT
ADER ERROR
JORDAN
FEAR OF GOD
ACNE STUDIOS
REPRESENT
THE NORTH FACE
YEEZY
NIKE ACG
Київ, вул. Василя Липківського, 16Б
Пн-Нд 10:00 до 19:00
Обране

STONE ISLAND

Класика Текстильного Авангарду
Постійний пошук нових рішень, експерименти і функціональність були відмінними характеристиками бренду неформального одягу Stone Island з моменту його заснування 1982 року в місті Раваріно, розташованому в провінції Модени.
Бренд з'явився на світ завдяки геніальному розуму Массімо Ості - креативного директора та інтелектуала з Болоньї. Массімо Ості вважається генієм італійської та світової моди не тільки через створені на основі його архівів численні успішні колекції. Технології, які він привніс в одяг, копіюють багато відомих брендів і досі.

Ще у 80-ті роки Массімо почав проводити експерименти з матеріалами, тканинами та впровадженням інноваційних технологій у виробництво. Тяга до створення нового небаченого покриття не полишала вигадника ні на хвилину. Так вперше у Stone Island з'являється лінійка ICE. Матеріал змінював колір залежно від температури. Унікальна технологія давала змогу перетворити сіру куртку на синю, варто було вийти на мороз.
Stone Island судилося стати символом авангардних експериментів з волокнами і тканинами в поєднанні з інноваційним дизайном. Бренд набув загальної популярності після того, як повністю революціонував звичне сприйняття спортивного одягу. Будучи культовим явищем з моменту свого заснування, Stone Island донині зберігає цей статус і для нових поколінь.
LAB І LIFE - ДВІ ІПОСТАСІ STONE ISLAND

Підрозділ LAB відповідає за невпинні та передові дослідження в галузі трансформації та облагороджування волокон і тканин, що дають змогу знаходити нові матеріали і техніки обробки, які ще ніколи не застосовували для виробництва одягу. Саме тут зароджуються найрізноманітніші проєкти: куртки з нейлонового моноволокна, використовуваного у фільтраційних системах очищення води, матеріали з високими світловідбивними властивостями, термочутливі тканини, легкі нейлонові полотна з просоченням, виконаним за технологією, використовуваною в літакобудуванні для захисту бортових комп'ютерів, неткані матеріали, фетри з Kevlar® і поліестеру. Усі ці матеріали є наочним прикладом втілення в життя філософії Stone Island.


LIFE - це не що інше, як досвід, ідентичність і статус у сприйнятті тих, хто носить Stone Island. Впізнаваний і зухвалий стиль народжується на основі ретельного вивчення військової та робочої уніформи, які реінтерпретують згідно з новим призначенням і з огляду на те, що функції одягу не повинні зводитися до однієї лише естетичної привабливості.