STONE ISLAND
C.P. COPMANY
CAV EMPT
ADER ERROR
JORDAN
FEAR OF GOD
ACNE STUDIOS
REPRESENT
THE NORTH FACE
YEEZY
NIKE ACG

The North Face Nuptse — історія моделі

З гірських вершин просто на вулиці мегаполісу
Nuptse - модель пуховика від The North Face, оповита легендою. Розроблено модель 1992 року, але перед цим її випробували в складних реаліях засніжених експедицій. Куртка стала символом вуличної моди дев'яностих років, і змагалася з найзнаменитішими світовими брендами. Блог магазину BASED. оповідає про історію створення пуховика і його популярність, а також про переваги курток Nuptse в модній індустрії.
Народження легендарного пуховика


На хребті Махалангур-Хімал у Гімалаях, де розташовані найвищі у світі гори Еверест і Лхоцзе, є вершина Нупцзе. Пікова точка її розташована на висоті майже вісім тисяч метрів над рівнем моря. Західний пік Гімалаїв розтягнувся майже на чотири кілометри, і є найбільш важкодоступним місцем на Землі. Саме для експедиції в це унікальне місце був створений пуховик Nuptse від The North Face.

Куртка Nuptse спочатку призначалася для мандрівників і спортсменів. На вершину Нупцзе вирушила експедиція The North Face Nuptse, що складається з каліфорнійських дизайнерів і спортсменів, щоб провести в екстремальній ситуації майже два місяці. Саме після повернення групи мандрівників був створений цей теплий і легкий пуховик.
Характеристики пуховика:

 • У куртці є широкі камери по ширині виробу, які наповнюються якісним пухом з індексом тепла 700. Компанія The North Face Nuptse використовує пух без шкоди для тварин, оскільки є прихильником захисту навколишнього середовища.
 • Модель пуховика укорочена, щоб було зручно пересуватися в горах.
 • Верх куртки зроблений з міцного нейлону з непромокальним складом.
 • Щоб рюкзак не витирав місця в ділянці плечей, у цих місцях зроблені вставки зі щільної матерії.

У 1992 році відбулася презентація куртки Nuptse. Її випустили в чорному кольорі і в яскравих тонах, які використовуються в гірських експедиціях.

Nuptse і мода вулиць


Створення кожного виду товару від The North Face Nuptse відбувається в кілька етапів:
 • Спочатку зароджується ідея.
 • Потім вона доводиться до досконалості за допомогою спортсменів.
 • Після цього над річчю починають працювати дизайнери. Вони проектують товар і відправляють на тестування мандрівникам або спортсменам.
 • У процесі використання виробу виявляються недоробки, після цього їх виправляють і виносять остаточний вердикт.

Оригінальна модель Nuptse пройшла випробування на галасливих вулицях Нью-Йорку в дев'яності роки, хоча з'явилася вона в 1992 році, а повністю її оновили в 1996 році.

В епоху хіп-хопу підлітки слухали гангстерські тексти пісень і намагалися наслідувати музикантів, які носили широкі джинси, робочі черевики і об'ємні пуховики. У ці роки куртка Nuptse стала найпопулярнішою моделлю у молодих людей Америки. Вона приваблювала яскравими кольорами і впізнаваним кроєм. У зимові дні в ній було дуже тепло перебувати на вулиці. Але в небезпечних районах міста краще було не з'являтися в такій модній куртці, тому що її могли відібрати у школярів. Хоча це нікого не зупиняло від покупок легендарного пуховика Nuptse. Вважалося справою честі відбитися від хуліганів, захищаючи річ.

У 1996 році був пік популярності курток Nuptse. Цього року на обкладинці популярного журналу розмістили фотографію підлітків у дутих пуховиках Nuptse, де темою статті були злодії в магазинах і важка молодь, хулігани і ті, хто наслідують реперів. У мережі щороку з'являється ця обкладинка журналу, і це доводить, що Nuptse є найпопулярнішою курткою вуличної моди.


Мода і співпраця


Пуховики Nuptse знову з'явилися в гардеробах модників у середині 2010 років. Висока якість куртки, яку одягають для туристичного екіпірування, і туга за стилем 90-х років знову вивела виріб на пік популярності та затребуваності. Але це не всі причини, через які пуховик знову повернувся в ужиток модників. Кількість продажів трендового пуховика зростає завдяки співпраці Nuptse зі спортсменами і мандрівниками, а пуховик, як і раніше, вважається наймоднішим виробом від The North Face Nuptse.

Завдяки співпраці з нью-йоркським брендом Supreme популяризація Nuptse почала зростати з 2011 року. У цей період з'явилася модель Supreme x The North Face Nuptse, яка опинилася на піку популярності серед пуховиків. Оновлену версію куртки Nuptse почали випускати й такі бренди, як:

 • SNS;
 • Extra Butter;
 • Maison Margiela.

Кожна нова модель, яка з'являється у продажу - це грандіозна подія у світі моди. Придбати пуховик, створений спільними зусиллями брендів - дуже важко, і якщо він з'являється у продажу, то власник куртки вважається щасливчиком.

І скільки б не було фабрик з виробництва пуховиків, але жодна з них не може похвалитися такою популярністю, як легенда туризму і вуличної моди - куртка Nuptse, яку знають більшість модників.

Нині крім укороченої класичної моделі пуховика Nuptse можна знайти довгі жіночі пальта та жилети, а також взуття цієї марки. Оригінальні моделі вирізняються якістю пуху і дутою формою, що послужило створенню цілої серії товарів Nuptse.

Компанія The North Face Nuptse зростає і розвивається з кожним роком, і випускає найякісніші, наймодніші та найпрактичніші моделі.
Всі товари The North Facе